Spotkanie EEC Green towarzyszyć będzie COP24, najważniejszej w ostatnich latach – bo związane są z nią wielkie nadzieje – globalnej konferencji na rzecz ochrony klimatu. W obradach w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku weźmie udział ponad 30 tys. gości ze 196 państw.

W czym weźmiesz udział?

Zaplanowana na 4 i 5 grudnia br. EEC Green zgromadzi ok. tysiąca osób – polityków, przedsiębiorców, szefów światowych korporacji, ekspertów czy dziennikarzy – tych, dla których zrównoważony rozwój to jedno z najważniejszych wyzwań naszych czasów. W tej debacie reprezentowane będą trzy strony: konsument, biznes i państwo (regulator). Poruszymy tematykę zrównoważonego rozwoju, konfrontując jej najważniejsze aspekty: świadomość konsumentów, odpowiedzialność przedsiębiorców i trafność rozwiązań regulacyjnych.

Trzeba wykorzystać silną społeczną presję już nie tylko na polityków, ale i na biznes, aby brał odpowiedzialność za stan globalnego ekosystemu. Potrzeby obecnego pokolenia nie mogą być zaspokajane kosztem przyszłych generacji – dołóżmy starań, by ta istota doktryny zrównoważonego rozwoju upowszechniła się nie tylko w najbardziej rozwiniętych społeczeństwach.

Wskutek rozmaitych ograniczeń – finansowych, organizacyjnych, świadomościowych – to żmudny i trudny proces. Ale kropla drąży skałę: ambicją organizatorów EEC Green jest, by – poprzez dyskusje, a potem bogate ich relacjonowanie w mediach – dodać swą cegiełkę do budowy  nowego społeczno-biznesowego, proekologicznego porządku.

Minimum ograniczeń!

Chcemy też – co równie ważne – dyskutantom, widzom, internautom i czytelnikom wskazać innowacyjne projekty, zasługujące na szczególną uwagę. Mogą je podczas EEC Green zaprezentować start-upy, ale i ci, którzy uważają, że już z tej pierwotnej formuły  wyrośli lub w niej nigdy nie byli (MSP), jak również studenci,  pracownicy naukowi czy wynalazcy z patentami. 

Warunek jest w zasadzie jeden, a i to dość szeroko zarysowany: powinny to być pomysły wspierające ochronę środowiska i zrównoważony rozwój (gospodarka obiegu zamkniętego, smart city i ekorozwój, efektywna energia w rodzaju OZE, elektromobilność, innowacje dla klimatu czy walka ze smogiem i kryzysem wodnym).

Znajdź nowe możliwości rozwoju firmy/projektu, zyskaj rozgłos medialny i kontakty z potencjalnymi inwestorami czy klientami!

Pozwól, by inni dowiedzieli się o twoim rozwiązaniu na rzecz ochrony klimatu i zrównoważonego rozwoju!

Co zyskasz?

Szansę zogniskowania uwagi na swoim projekcie podczas EEC Green potencjalnych inwestorów czy klientów. Międzynarodowy networking, możliwość feedbacku od światowej klasy ekspertów i inwestorów. Promocję medialną w mediach Grupy PTWP i w mediach społecznościowych.  

Bezpłatne wejściówki na to katowickie spotkanie to oczywistość. Wybrane projekty zyskają także możliwość prezentacji w czasie EEC Green, a niektórych z ich autorów zaprosimy do udziału w konferencyjnych debatach.

Instrukcja obsługi

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy do 20 listopada br. Poczekaj na decyzję o kwalifikacji. Zgłoszone projekty oceni Kapituła i wybierze najlepsze, najbardziej perspektywiczne rozwiązania.

Jeśli znajdziesz się w wyróżnionym gronie, prócz wspomnianych już możliwości, w czasie EEC Green zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji i usług, co da Ci dodatkowe możliwości i korzyści w czasie tego unikatowego wydarzenia.